»

Cze 04

Wydrukuj to Wpis

Konkurs „Lajki i hejty – nie zaburzaj rzeczywistości! Profilaktyka uzależnień XXI wieku”

„Lajki i hejty – nie zaburzaj rzeczywistości! Profilaktyka uzależnień XXI wieku” – to temat XVI Powiatowego Profilaktycznego Konkursu Plakatowego ogłoszonego w tym roku szkolnym przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną w Leżajsku. Głównym celem konkursu plastycznego było wykształcenie u młodego człowieka właściwych postaw etycznych w cyberprzestrzeni. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję na zajęciach artystycznych i lekcjach plastyki zaprezentować swoją postawę wobec przedstawionego zagadnienia w formie plakatu profilaktycznego. Ich kreatywność i zaangażowanie twórcze zostały docenione nagrodami i wyróżnieniami, które zostały wręczone 19 maja 2017r. we Franciszkańskim Ośrodku Kultury w Leżajsku.  Laureatką konkursu została uczennica naszego gimnazjum Izabella Kryla, natomiast finalistami zostali: Dagmara Leja (uczennica gimnazjum), Diana Czop (uczennica szkoły podstawowej) i Mikołaj Lic (uczeń szkoły podstawowej).

Permalink do tego artykułu: http://gimwierzawice.edu.pl/konkurs-lajki-i-hejty-nie-zaburzaj-rzeczywistosci-profilaktyka-uzaleznien-xxi-wieku/