Kwi 05

Pierwszy dzień wiosny

Pomimo zimowej aury na zewnątrz pierwszy dzień kalendarzowej wiosny Szkolny Samorząd Uczniowski postanowił uczcić organizując Wiosenny Mini Playback Show.
Na początku imprezy prowadzące poinstruowały wszystkich zebranych uczniów o zasadach bezpiecznego poruszania się po ciągle jeszcze oblodzonych i śliskich chodnikach, drogach czy nie do końca zamarzniętych rzekach. Przypomniały nam także staropolskie zwyczaje obchodów pierwszego dnia wiosny i zachęcały do spędzenia tego czasu na wspólnym podziwianiu występów naszych młodych talentów. W tym muzyczno-tanecznym konkursie udział wzięli uczniowie zarówno klas I-III, jak i gimnazjum. Wszyscy we wspaniałych, odpowiednio dobranych kreacjach, makijażach, przygotowanej przez siebie choreografii doskonale naśladowali wybranych wykonawców i ich utwory. Świetnie radzili sobie także z tremą, a obycie sceniczne niektórych zadziwiło nawet nasze jury. Publiczność nagradzała wszystkie występy gromkimi brawami, a niektórzy doczekali się także „bisów”. Wszyscy występujący artyści otrzymali słodkie, świąteczne upominki z rąk pani w-ce dyrektor.
Na zakończenie „świętowania” rozstrzygnięto konkurs na najlepsze przebranie. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI,
klasy VII i gimnazjum. Nasze jury miało z czego wybierać, zwłaszcza spośród naszych najmłodszych, którzy w tym dniu wyglądali wiosennie, barwnie i kolorowo.
Wszystkim występującym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

FOTOALBUM

Permalink do tego artykułu: http://gimwierzawice.edu.pl/pierwszy-dzien-wiosny/