Mar 30

Wiosenny przegląd talentów.

Już po raz kolejny dzień 21 marca (Pierwszy Dzień Wiosny) powitaliśmy w naszej szkole śpiewająco i z humorem. Samorząd Uczniowski przy pomocy opiekunów zorganizował Szkolny Przegląd Talentów. Jego celem było umożliwienie zdolnym i utalentowanym uczniom naszej szkoły pokazanie swoich niezwykłych umiejętności.  Wszyscy artyści wspaniale zaprezentowali swoje talenty, co licznie zgromadzona publiczność doceniała gromkim aplauzem, a nasze profesjonalne jury punktami. Z racji tego, iż nasza szkoła pełna jest utalentowanych dzieci i młodzieży, mogliśmy podziwiać oryginalne występy solistów, muzyków, magików, tancerzy i akrobatów.
Po występach w ramach przeglądu odbył się konkurs na najlepsze, najśmieszniejsze i najoryginalniejsze przebranie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
Ostatnim punktem dnia były rozgrywki sportowe. Mecz siatkówki rozegrali nauczyciele – z panią vice-dyrektor na czele i uczniowie naszego gimnazjum. Wygrana przypadła tym razem ekipie nauczycieli.
Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego święta serdecznie dziękujemy.

FOTO ALBUM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Permalink do tego artykułu: http://gimwierzawice.edu.pl/wiosenny-przeglad-talentow-2/